היא מסוגננת, רב תכליתית, וחסכונית ובעיקר היא זמינה בהמון צורות, עיצובים, דגמים, אורכים וצבעים מרהיבים. מחפשים להוסיף נגיעה עיצובית לבית שלכם? או אולי לחללי החוץ? אתם לא יכולים לטעות עם שרשרת לדים.

מהי שרשרת לדים?

שרשרת לדים זו רצועה דקיקה הכוללת נורות לד זעירות לאורכה. עם אורכים שנעים בין מטר ועד לחמישה מטרים, ודגמים עם מעטפת עמידה מפני מים, ניתן לחבר שרשראות לדים לכל מקום כמעט. ניתן גם לחתוך אותן לאורכן ולהתאים אותן לאינספור שימושים ויישומים. לרוב הן ממוקמות מתחת לדלפקים, ארונות, בחדרי אמבטיה, על מעקות וכאלמנט דקורטיבי מרשים. אך ישנם עוד אינספור שימושים אפשריים.

מה היתרונות של שרשרת לדים?

שרשראות לדים מאוד בטוחות לשימוש, ממש כמו כל גוף תאורה אחר. העובדה שהן ממירות 90% מהאנרגיה שלהן לכדי אור, הופכת אותן למאוד חסכוניות וזולות לשימוש. האור שלהן בהיר, מה גם שאפשר לבחור תאורת לד בצבעים שונים, והן מעניקות לכם גמישות עיצובית רבה יותר. ניתן לקנות כיום שרשרת לדים עמידה מפני מים, כך שגם אם תרצו לתלות אותה במקום שבו תהיה חשופה להשפרצות והתזות, זה אפשרי. כמו כן הן מגיעות באורכים משתנים ואפשר אפילו לחתוך ולכופף אותן כך שיתאימו גם עבור זוויות מסובכות יותר.

שרשרת לדים בצבע כחול

איפה נכון להשתמש בשרשרת לדים?

שרשרת לדים מספקת פתרונות מגוונים ויכולים להיות לה אינספור שימושים:

  • אמצעי בטיחות – ניתן להשתמש בשרשרת לדים כאמצעי בטיחות על מנת להאיר שבילים, דרכי גישה, מעקות או גרמי מדרגות. מלבד בטיחות, שילוב תאורת לד תורם ליצירת מראה מודרני וייחודי.
  • פנים הבית – יש אינסוף יישומים עיצוביים ששרשרת לדים יכולה למלא בפנים הבית כמו למשל להאיר את ארונות הבגדים, המגירות, ארונות מטבח. ניתן להשתמש בה בחדר הרחצה או להוסיף אלמנט דקורטיבי באמצעותה לקירות הבית, לחלונות ועוד. ואם אתם חוגגים את חג המולד אפשר לקשט את עץ חג המולד באמצעותה.
  • תאורת חוץ – תאורת לד יכולה לעזור לכם להדגיש אלמנטים דקורטיביים בחוץ, כמו למשל שבילים, מסלעות, כניסות או מזרקות. היא יכולה להאיר שילוט, גנים, דקים, בריכות, גשרים ועוד.
  • קניונים וחנויות – שרשרת לדים היא פתרון מעולה כאשר אתם רוצים לשים זרקור על המוצרים שלכם, להציג אותם וללכוד את תשומת ליבם של העוברים והשבים. תאורה ממלאה תפקיד חשוב באולמות תצוגה, כנסים ואירועים שיווקיים מסוגים שונים.
  • תאורה דקורטיבית – שרשרת לדים היא פתרון תאורה שניתן להתאים אישית ולכן היא מציעה גמישות מרבים גם כאשר רוצים להשתמש בה לדקורציה. ניתן להתקין אותה על לוח המחוונים של הרכב, להאיר תחנות עבודה להשתמש בה כקישוט לסוכה ועוד רבות האפשרויות.
  • מלונות, מכוני ספא ומסעדות – הרבה פעמים משתמשים בשרשראות לדים בלובי של בתי מלון, חדרי אירוח, אולמות אירועים, מסעדות והדגשת חזיתות של מבנים.
  • אקווריומים, מזרקות ובריכות – שרשראות לד אטומות למים אפשר לשלב באקווריומים, בבריכות שחייה או מזרקות וליצור אפקט מרשים של תאורה מתחת למים.

עם שרשרת לדים אין גבול לאפשרויות שלכם. כדאי לבדוק אצל החברה שקונים ממנה מהו אורך חייה של השרשת ומה קורה כאשר אחת הנורות מפסיקה לעבוד, האם אפשר להחליף את הנורה באופן נקודתי או שיהיה צריך להחליף את השרשרת עצמה. כמו כן הבהירו לצוות החנות מה היישום שאתם מייעדים לשרשרת והם יוכלו להמליץ על שרשרת לדים מתאימה.