בעולם העסקים, משקיעים בנורות לד. התשואה האטרקטיבית עולה על ההשקעה, והעסק מקבל איכות אור מצוינת, בעלויות קבועות נמוכות יותר, תדמית מותג ירוקה, בטיחות וחסכון באנרגיה.

תאורה היא חלק חשוב בעיצוב פנים, ובתכנון גינה. היא משפרת את ערך הנכס או המבנה. כמו כן, משמשת תאורה להסתרת פגמים ומבליטה את מעלות הנכס. מתוך שפע סוגי התאורה הדקורטיבית, ניתן לבחור תאורה תלויה על התקרה, ממוקמת על הקירות, או מפוזרת בחלל. ניתן גם להשתמש בתאורה על מנת להאיר רכוש יקר.

מיקום תאורת תקרה ואביזרי תאורה אחרים, צריכים להילקח בחשבון בשלבים הראשונים של תכנון מבנה חדש. לצורך גיבוש תכנית תאורה למבנה, יש לקחת בחשבון את המטרה של כל חדר, המיקום של החלונות ביחס לשמש, והצורה והגודל הכללי של כל חלל בנפרד. על ידי יצירת תכנית תאורה מוקדמת, ניתן למצוא פתרון תאורה שמניב מספיק אור בכל שעה של היום.

חשוב להתקין את כל התאורה העיקרית ואביזרי התקרה לפני צביעת המבנה. תיקון תאורה מאוחר יותר, יכול להיות מבולגן ולא נוח. אם בעל עסק עדיין לא יודע איזה סגנו של עיצוב פנים הוא מבקש, עליו להשתמש במגוון תאורה שתעבוד עם כל סגנון עיצוב. ניתן גם לשקול הנחת מספר גופי תאורה קטנים בתוך מקומות לא שגרתיים. פרטים קטנים אלה יכולים להוות את כל ההבדל בשיפור יעילות המבנה החדש.

להלן רשימה קצרה של הנחיות עליהן יש להקפיד בעת בחירת תאורה דקורטיבית:

  • יש לרכוש את התאורה בחברה בעלת מלאי משמעותי של תאורה דקורטיבית. יש לבדוק אם ניתן לרכוש את כל סוגי הנורות, הפנימיים והחיצוניים. יש לבדוק אם ניתן להשיג בחברה תאורה לתקרה ותאורת ספוטים, ובנוסף לבדוק אם בנוסף לעיצובים השונים של גופי התאורה, ניתן לקבל מגוון צבעים של תאורה.

  • כשזה מגיע לרכישת תאורה דקורטיבית, יש לשקול את נושא עיצוב הפנים ועיצוב החוץ. נושא הוא גורם מכריע חשוב בבחירת תאורה דקורטיבית. יש להחליט קודם על האפקט אותו מבקש הלקוח ליצור בחלל המסחרי והחיצוני שלו, ולבחור את התאורה בהקדם.

  • מעצב תאורה יכול להציע ללקוח את השילוב הנכון של התאורה ולתת לו מושג לגבי הסגנון והעיצוב ממנו יש לבחור.

  • על התאורה לשקף את האישיות וטעם הלקוח. לכן על מעצב התאורה להיות זהיר מאוד ולהתחשב בסגנון ובעיצוב האורות. תאורה צריכה להיעשות על פי האווירה אותה מבקשים ליצור בתוך החלל המסחרי.

בנוסף, יש לשקול את התקציב בעת רכישת תאורה דקורטיבית. ב’לדמרקט’ ניתן להשיג מגוון גופי תאורה במגוון מחירים. ניתן למצוא אצלנו תאורת לד במגוון מוצרי תאורה יעילים לבית או לעסק, החוסכים באנרגיית ההלוגן, ונוריות. נורות חסכוניות באנרגיה זמינות עכשיו במחסני החברה וכבר עוזרות לעסקים מובילים בארץ לחסוך כסף באמצעות החיסכון באנרגיה.