אחד התחומים הכי מהפכניים ומרתקים בעולם התאורה היום הוא ללא ספק פרופילי תאורה – כאשר בעיקר מדובר על פרופילי תאורת LED, המאפשרים חדשנות עיצובית ופונקציונאלית בבניית מערכי תאורה, זאת יחד עם יעילות אנרגטית גבוהה מאוד ועמידות לאורך שנים. פרופילי תאורה לנורות LED מגיעים במגוון רחב של סוגים מבחינת עיצוב, צורות, אפשרויות התקנה ואפשרויות של פסי ה-LED המותקנים בתוך כל פרופיל, כאשר הלכה למעשה כל חלום עיצובי וכל סטייל תאורה שאתם רוצים, ניתן ליישם באמצעות שימוש בפרופילי LED מתאימים.

ברשת לדמרקט אנו מתמחים כמובן בפתרונות תאורה מבוססי טכנולוגיית LED, כולל מבחר עשיר, איכותי ורחב של פרופילים מאלומיניום המיוצרים במיוחד ליישומי תאורת LED מתקדמים ומעוצבים – פתרונות תאורה מעוצבים וחדשניים לבית, לעסקים, למסעדות ולכל מיקום ושימוש.

מה זה בעצם פרופיל תאורה?

פרופיל תאורה הוא מונח כללי המתאר באופן רחב וגורף פתרונות תאורה המותקנים בתוך או באמצעות פרופילים ייעודיים – כאשר המונח פרופיל מתאר "פס" ארוך של חומר, למשל פרופיל אלומיניום לתאורת LED מתקדמת. הפרופיל הוא חתך של קורת מתכת או פלסטיק, עם אלמנטים הנדסיים מסוימים המאפשרים התאמה של הפרופיל להתקנה מסוימת או לשימושים מסוימים – כאשר במקרים של פרופילי תאורה עבור פסי LED לרוב עושים שימוש באלומיניום המיוצר ייעודית למטרה זו, בטכניקות עיבוד שבבי או יציקה וחיתוך לפי מידה.

פרופיל תאורה עשוי לרוב מאלומיניום, כאמור במבנה מסוים וייעודי לשיטת התקנה או יישום ספציפית. בתוך הפרופיל כולל חלק פנימי שקוע, בעומקים וצורות משתנים לפי הדגם, כאשר בחלק פנימי שקוע זה מתקינים את פס נורות ה-LED המתאים בהתאם לסגנון וסוג התאורה הנבחר. בנוסף, יש פרופילי תאורה LED רבים הכוללים כיסוי פלסטיק או פולימרי אחר, לצורך הגנה על תאורת הלד בתוך הפרופיל, פיזור יעיל ואסתטי של האור ושאר שימושים פרקטיים או אסתטיים.

פרופילי תאורת לד הם כה מהפכניים כי הם מכניסים חדשנות, יצירתיות ואינסוף אפשרויות התקנה ועיצוב לעולם התאורה, ללא תלות בנורות בודדות, עם אפשרות ליצירת קווי תאורה ארוכים ומורכבים ובאמת מגוון מדהים של סגנונות ואפשרויות.

כל סוג התקנה ויישום – לפתרונות תאורה מדהימים ומעוצבים

מערכי תאורה הכוללים שימוש נרחב וחכם של פרופילי LED מספקים מראה מהמם, מאוד מעוצב ואלגנטי, אלו מערכי תאורה המספקים סטייל יוקרתי מינימליסטי ותאורה סופר מודרנית שנראית "מיליון דולר"! המגוון הרחב של פרופילי אלומיניום לתאורת LED מאפשר כל סוג התקנה וכל סוג של יישום: שקוע בתקרה או בקיר, מוסתר או חשוף, צמוד תקרה או קיר, מאחורי אלמנטים עיצוביים או שימושיים שונים, בתוך הרצפה, בפנים ובחוץ ועוד שלל דוגמאות.

פרופילים מאלומיניום ליישום תאורת LED מאפשרים ליצור קווי תאורה ארוכים, בצורות שונות ובכל יישום שאתם יכולים לחלום עליו, בתוך הבית, בגינה, בחוץ, במטבח, בחדרים רטובים ועוד. עם פרופילי תאורה אפשר ליצור אור מרשים, אלגנטי ואסתטי מאוד – בכל צבע וגוון אור שתרצו ועם שליטה מעולה – ומראה מאוד מקורי ושונה לעומת שימוש בבתי מנורה או בגופי תאורה סטנדרטיים. המראה של פסי תאורה, שקועים, צמודים, חשופים או נסתרים, הוא מראה מרשים ואלגנטי בצורה חסרת תחרות.

פרופילי לד מתאימים בעיקר לעיצובים מודרניים ועכשוויים מבחינת סגנון, אבל אפשר להתאימם גם לסגנונות עיצוב אחרים, בעיקר עם בחירה חכמה של הפרופילים, התקנה אסתטית ונסתרת ובחירת גוון אור מתאים. זוהי בחירה נהדרת לתוספת אור מעוצב למטבח, בצמוד או בתוך קירות, לתאורה בחדרי ארונות, תאורת חוץ שקועה ומרשימה ועוד מכלול אדיר של פתרונות ויישומי תאורה יוקרתיים ומהממים שניתן להשיג בזכות פרופילי תאורה לפסי LED.