עיצוב תאורה בבית יכול לשנות את האווירה כולה וליצור מראה חדשני, שונה ומיוחד. אם עוד לא הספקתם לתכנן עיצוב תאורה בבית, הקטלוג שלנו יעורר בכם הרבה השראה. מיד תוכלו לעבור לקטלוג של תאורה מעוצבת לבית ולפרויקטים מסחריים של לדמרקט. 

אולם לפני שאנו בוחרים את גופי התאורה, חשוב לדעת, עיצוב תאורה בבית אינו מסתכם בבחירת גופי התאורה בלבד, אלא במינון האור בחלל. תופתעו לגלות איך הבית יכול להשתנות על ידי עיצוב תאורה נכון, הבלטה של אזורים מסוימים מול החשכה של אזורים אחרים.

העסקה המשתלמת לעיצוב תאורה

עסקה מוצלחת של בחירת תאורה מתחילה בהבנה של גופי התאורה השונים, היכן מומלץ למקם (תאורה שקועה, שנדלירים, מנורות תלויות, מנורות צמודות) ומה השילוב המוצלח בחדר קטן או גדול, מטבח, חדרי שינה ופינות אוכל.

 היתרונות בעיצוב תאורה

האדריכלות המודרנית נוטה לשבץ את גופי התאורה בבית  על פי מידות החדר ועל פי גובה התקרה, כדי להעניק לבית אווירה עלינו לבחור את סוגי התאורה הנכונים, לעתים יהיו אלה גופי תאורה שקועים שאינם נראים לעין (תאורה נסתרת) שמעניקה מספיק אור מצד אחד אך לא מסנוורת ומשרה אווירה של נועם.

לדוגמא, לתאורה בחלל גדול, כמו סלון, משרד או מסעדה, נשתמש במנעד רחב של גופי תאורה (מנורות לד, הלוגן, תאורה עמומה יותר רומנטית) אך עלינו לבחור בגופים הנכונים ולדייק את בחירת האלמנטים הנכונים בכדי לא להעמיס על האווירה ועל העין.

 מדוע לד מרקט?

עיצוב תאורה זו המומחיות שלנו, באולם התצוגה ובאתר תוכלו להתרשם ממגוון רחב של גופי תאורה מעוצבים, במחירים נוחים ביותר, מהיבואן לצרכן ללא פערי תיווך. אם אתם מתקשים בבחירת תאורה לבית, מתקשים להחליט איך לסדר את גופי התאורה בצורה נכונה, צוות המומחים של לד מרקט ממתין לכם באולם התצוגה, תוכלו ליהנות מיעוץ של מעצבי תאורה ומומחים בעיצוב תאורה לחללים השונים..

אתם מוזמנים להגיע ל"פגישה עיצובית", ללא הגבלת זמן וללא כל התחייבות ותראו איך אנו יכולים "להאיר" לכם את חללי הבית בצורה אחרת.

מהרו לשריין את הפגישה שתעשה לכם סדר בעיצוב התאורה. מומלץ להגיע עם תמונות.