היום, ברור יותר מתמיד כי הבחירה הנכונה בין סוגי התאורה הקיימים, היא תאורת הלד. קיימים כמה סוגי תאורה כגון תאורת לד לשטח, תאורת לד לבית ועוד.

הודות לחיסכון העצום אותו מדגימה תאורת הלד, אין זה מפתיע כי גם בשטח בוחרים לעשות שימוש בתאורה מסוג זה. אין ספק כי תאורת לד הינה תאורה חסכונית ועל פי עקרון זה פועלת חברת לדמרקט המובילה בתחום תאורת לד לשטח.

למעשה, בטכנולוגיה של לדמרקט מדובר על טכנולוגיה מקורית לחלוטין ומתקדמת ביותר. טכנולוגיה זו מאפשרת יחס כפול בין עוצמת האור אל מול תאורת לד רגילה אחרת, כאשר מדובר על הספק חשמל זהה. אחד הקריטריונים לטיול שטח מוצלח היא הרגשת הנוחות של המטיילים. תאורה נכונה ומתאימה, תצליח להעניק את כמות האור הנוחה והמתאימה לכל טיול.

 

תוצרת ישראלית

מוצרי החברה הינם מוצרים מבית כחול לבן וכידוע, תעשייה ישראלית הינה תעשייה מצליחה מאוד. ישנם הרבה תחומים בהם הישראלים הם פורצי דרך, חלוצים ויזמים. אחד מתחומים אלו, הוא תאורת לד לשטח וחברת לדמרקט עומדת בכל סטנדרט של פורצת דרך בתחום זה. יתרה מזאת, תאורה מסוג זה נחשבת כפורצת דרך בתחומים השונים הנוגעים בתאורה השונה. בין היתר: תחום האדריכלות לכל סוגי בתי האב או העסקים, תאורה תעשייתית מכל סוג, תאורת הצפה ותאורת רחוב. יותר ויותר אנו עדים לשכיחות תאורת הלד אשר מעניקה יתרונות רבים וחסכון רב במיוחד בימים טרופים אלו.

יוצאים לשטח

במהלך בחירת תאורת לד לשטח יש לקחת בחשבון כמה גורמים אשר עתידים לעשות את ההבדל בין חושך לאור. אף אחד לא רוצה להגיע לשעות הלילה החשוכות ולגלות כי התאורה לא עובדת או שהסוללות נגמרו, מה שיותיר את המטיילים בלי אור וללא יכולת להתנהל באופן סביר. כאשר מדובר על יציאה לשטח, יש להיערך בהתאם בכדי להצליח להתמודד עם השטח בהצלחה. דגש רב, יש לשים על יציאה לשטח עם ילדים או אנשים מבוגרים, אשר מראה עיניים הוא זה שיעשה את ההבדל בין פחד לבין הרגשה נעימה ונוחה. לעיתים, חוויה אחת לא נעימה עלולה לקלקל עתיד שלם. על כן, מומלץ לפנות אל המקצוענים בתחום תאורת הלד בכדי לא להגיע למצב בו החושך גדול מדיי.

מתכננים את היציאה לקמפיניג הבא? רוצים לגלות עולם חדש של מנורות חסכוניות? צרו קשר עם הצוות המקצועי של חברת לדמרקט אשר יוכל להתאים את התאורה הנכונה עבור הצרכים שלכם.