שמש היא משאב שבהחלט יש לנו בישראל המון ממנו, לכל אורך השנה. צרפו לכך התפתחויות וחידושים בתחום החשמל והתאורה הסולאריים וקיבלתם מתכון מנצח למגוון פתרונות תאורה חדישים, משתלמים ואמינים המתבססים על אספקת חשמל סולארי. השילוב של טכנולוגיית הלד החסכונית עם הזמינות והחיסכון האנרגטי של חשמל סולארי מייצר פתרון תארוה מעולה ומאוד רב-גוני כיום, המאפשר מגוון אפשרויות תאורה מעוצבות ואטרקטיביות.

חברת לדמרקט מציעה לכם מבחר מגוון והולך וגדל של תאורות סולאריות לגינה, בעיקר לגינה ולשימושי חוץ. פתרונות תאורה סולאריים מעוצבים, חכמים, אמינים ומאוד משתלמים כלכלית המספקים תאורת אווירה מקסימה וגם תאורה פרקטית עם המוצרים המתאימים – כאשר הטכנולוגיה היום מתקדמת הרבה יותר מבעבר ויישומי התאורה הסולאריים יותר אמינים, יותר חזקים ויותר ורסטיליים מאשר בעבר. נסקור יתרונות של תאורה סולארית ונסביר עוד על תחום מרתק וצומח זה.

איך עובדת תאורה סולארית?

במהותה, תאורה סולארית מתבססת על אספקת חשמל שלא מגיעה מחיבור לרשת החשמל הרגילה של הבית או דרך סוללות סטנדרטיות אלא דרך חשמל המופק דרך קרינת השמש. לכל מערכת או גף תאורה סולארית מחובר, בדרך זו או אחרת, פאנל סולארי (פוטו-וולטאי) אשר קולט את אור השמש ובתהליך פיזיקלי חכם ממיר אותו לחשמל, אשר מוזרם לפתרון התאורה ומייצר אור.  זהו חשמל המיוצר באותו תהליך פוטו-וולטאי המשמש בלוחות סולאריים גדולים המותקנים על גגות, רק בהיקף קטן הרבה יותר.

הפאנל הסולארי הקטן המחובר לפתרון התאורה הסולארית שתרכשו דרכנו בסניפי לדמרקט כולל בעיקר סיליקון ורכיבים חשמליים ייעודיים, הפאנל מותקן במיקום ייעודי החשוף לשמש ומייצר חשמל לאורך שעות האור – חשמל אשר נאגר בסוללות מיוחדות וייעודיות של פתרון התאורה כך שבשעות החושך יהיה לכם אור זמין, איכותי ונעים.

יש פתרונות תאורה סולאריים הכוללים חיישן אור, כך שהם נדלקים אוטומטית מרגע שהתנאים הסביבתיים חשוכים מספיק. לחלופין, אפשר לבחור במנגנון המצריך הפעלה יזומה ואקטיבית מצידכם, או שילוב של שתי האפשרויות כמובן.

חשוב להדגיש כי כיום כל תחום התאורה הסולארית ופתרונות תאורת חוץ מבוססי טכנולוגיה פוטו-וולטאית התפתחו והתקדמו משמעותית, כאשר היום מדובר על סוג תאורה נפוץ מאוד, אמין במיוחד ועם מגוון רחב של יישומים ושימושים, החל בתאורת אווירה פשוטה לגינה ועד מערכות עירוניות מורכבות של תאורות חוץ ותאורת כבישים. שימוש בנורות LED מספק מערכת עוד יותר חסכונית באנרגיה ואמינה לאורך שנים.

בעיקר תאורת חוץ

באופן טבעי, תאורות סולאריות משמשות בעיקר ליישומים המותקנים בחוץ, כדי ליהנות מהאפשרות להפיק חשמל חינמי דרך אור השמש ולהאיר את המרחבים החיצוניים בביתכם מבלי צורך בחיבור לתשתית החשמל או התעסקות עם החלפת/טעינת סוללות.

יש מערכות של תאורה סולארית פנימית, אך אלו משמעותית נדירות יותר בשוק הישראלי ומספקות פתרון פחות יעיל ונגיש וגם פחות אסתטי ברוב המקרים.

למרפסת, לגינה, לשבילי גישה לבית, כתאורת אווירה מקסימה ואלגנטית, תאורת הצפה קלה וזולה להתקנה או אמצעי בטחון לאזורים חשוכים בגינה – עבור כל אלו ועוד מצבים, תאורה סולארית מהווה פתרון מעולה, קל לשימוש ואמין במיוחד.

היתרונות של תאורה סולארית – בחירה מנצחת!

  • פתרון תאורה זול מאוד, מעבר להשקעה הראשונית בגוף או מערכת התאורה, אתם מקבלים אור בחינם ובלי כל הוצאות חשמל!
  • אפשרות התקנה ופריסה מאוד קלה, מהירה וזולה של תאורת חוץ מעוצבת ואסתטית. אין צורך בחיבור לתשתית חשמל, אין צורך בחשמלאי.
  • פתרונות תאורה אקולוגיים המפחיתים פגיעה בסביבה דרך צריכת חשמל המיוצר משריפת דלקי מאובנים (כפי שקיים בישראל).
  • תאורה הנסמכת על מקור אנרגיה שתמיד ישנו בנמצא, מתחדש ובלתי מתכלה – כל עוד השמש זורחת, יהיה לכם אור בגינה בלילה.
  • תאורת גינה וחוץ עם מינימום תחזוקה והתעסקות לאורך זמן רב של שימוש מהנה ויעיל.
  • מגוון יישומים ופתרונות של תאורה סולארית – תאורת הצפה, תאורת חירום, תאורה עם חיישני תנועה, דוקרנים לגינה, תאורת אווירה מקסימה, תאורת שבילים וכן הלאה.

מוזמנים לסניפי לדמרקט ולחנות הדיגיטלית שלנו, ביחרו לכם פתרונות מתקדמים, מעוצבים, אמינים וחסכוניים של תאורה סולארית ותיהנו משפע של יתרונות ואיכויות.