סניף לדמרקט טבריה
סניף לדמרקט תאורה בטבריה
חנות לדמרקט תאורה בטבריה
אולם תצוגה לדמרקט תאורה בטבריה
לדמרקט חנות תאורה בטבריה
סניף תאורת לדמרקט בטבריה

יוחנן בן זכאי 5, טבריה

טלפון: 03-5080500


שעות פעילות:

בימים א-ה בין השעות 10:00-20:00 ,

יום ו' : 9:00-14:00

ניווט לסניףחייג לסניף

פתרונות תאורה מעוצבים הם כבר לא מותרות. כיום רוב האנשים מבינים את החשיבות של גופי התאורה שהם בוחרים לשלב בבית או בעסק, ומשקיעים המון זמן ומאמץ בבחירת גופי התאורה המתאימים. אצלנו בסניף לדמרקט טבריה, תוכלו למצוא פתרונות תאורה מעוצבים של מיטב המעצבים בעולם, בעיצובים חדשניים ומרגשים ובמחירים שפויים!

מחכים לכם בסניף לדמרקט בטבריה

מכיוון שאנו יודעים שאין טוב יותר ממראה עיניים אנו מזמינים אתכם להגיע לסניף הקרוב למקום מגוריכם כדי להתרשם מגופי התאורה שלנו בגודל טבעי וליהנות משירות מהשורה הראשונה. אלו מכם שגרים בטבריה ומחפשים פתרון תאורה, מוזמנים להגיע אל חנות תאורה בטבריה שממוקמת ברחוב יהודה הלוי 22 וכוללת מלאי רחב של כל הדגמים המובחרים שלנו.

לא כולם רוצים להתפשר על פתרונות התאורה שלהם, כאשר השאיפה היא למצוא גופי תאורה איכותיים במחירים משתלמים. אצלנו בלדמרקט זה אפשרי. כל פתרונות התאורה שלנו זמינים עבורכם במחירי יבוא והאספקה מיידית, כך שאינכם צריכים להתפשר על איכות בשביל מחיר.

מדוע חשוב להשקיע בבחירת פתרונות תאורה בטבריה?

כאשר התאורה אינה מתאימה, כל האלמנטים האדריכליים, יצירות האמנות ונקודות המוקד ייעלמו מהעין. לעומת זאת, וכאשר התאורה נבחרת בצורה נכונה, היא מבטיחה הרמוניה מושלמת ויוצרת את האווירה הרצויה. הצוות המקצועי של לדמרקט טבריה ערוך ומוכן לעזור לכם לבחור את פתרונות התאורה הנכונים ביותר לחלל שלכם. עם ידע, ניסיון, מקצועיות ותודעת שירות טובה, תצאו מהסניף עם גופי תאורה שישמשו אתכם על הצד הטוב ביותר.

מעוניינים בפתרון תאורה איכותי במחיר משתלם? הגיעו לסניף לדמרקט תאורה בטבריה בשעות הפעילות ונשמח לעזור לכם!