מראות יכולות להיות הרבה יותר מאביזר שימושי שבעזרתו אתם מתלבשים, מתארגנים ומטפחים את עצמכם. למעשה, מראות מעוצבות, כמו גופי תאורה מעוצבים, הן ממש קסם של עיצוב הבית והחלל, כאשר מוסיפים מראה מעוצבת ואיכותית לחדר, מתקבלת תחושה של עומק והעשרה ויזואלית של כל חלל, קטן או גדול, ישן או חדש, עמוס או מינימליסטי. בסניפי לדמרקט תמצאו מראות מעוצבות בשלל סגנונות, גדלים וצורות יישום, בואו אלינו לשדרוג עיצוב הבית שלכם והעשרתו באמצעות העושר הוויזואלי והאסתטי של מראות מרהיבות.

שימוש במראות לעיצוב הבית

מראות מעוצבות יכולות להרחיב ויזואלית חללים והן כלי עיצובי מעולה כדי לגרום לחדרים קטנים יחסית להיראות גדולים יותר מאשר הן באמת ולספק אשליה של עומק. אבל מראה גדול ועמוק יותר הוא ממש לא הטריק היחיד שמראה מעוצבת יכולה לספק ולהוסיף לחדרי הבית שלכם.

  • מראות משקפות אור ולכן יכולות ממש להכפיל את אפקט התאורה והאור בחדר בו הן מותקנות, בין אם בהתקנה חכמה של מראה עם גופי תאורה ובין אם מול חלון עם אור טבעי.
  • בחירה חכמה של מראה מעוצבת וייעודית לחדר האמבטיה יחד עם פתרונות תאורה מתאימים יכולה לעשות פלאים לשימושיות החלל עבורכם, לשדרג את הסטייל האסתטי ולתרום לעוצמת ואיכות התאורה בחלל.
  • בחדרים חשוכים יחסית או שאין בהם חלון עם מספיק אור טבעי, מראה יכולה להוסיף המון עומק ואור – מצוין לפינות אוכל, חללי סלון פנימיים וכיוצא באלו.
  • מיקום נכון ומדויק של מראה מעוצבת יכול ממש להכניס לחדר צבעים וסטייל מחדרים סמוכים, תוך יצירת אפקט ויזואלי ייחודי ומעניין. בנוסף, מראה הממוקמת בחכמה יכולה להכניס את החוץ והגינה לחדר שאין בו למשל חלון ישיר לנוף בחוץ.
  • כמובן שאין לשכוח שמיקום מראה בחדרים שונים בבית מאפשר לכם את כל היתרונות האסתטיים והעיצוביים האלו אך גם מאפשר לכם לראות את עצמכם, להסתדר ביתר נוחות מול מראה ולנצל את השימושיות הנפלאה שמראות מספקות לכולנו.

מראות בהחלט מהוות מרכיב סודי וקסום בעיצוב פנים – בואו לאחד מסניפי לדמרקט, התרשמו מהמבחר ותלמדו כיצד לרתום את קסם המראות לשדרוג עיצוב הבית שלכם!

שימוש נכון וחכם במראות בחדרי הבית

למעשה, מראות מעוצבות מתאימות לכל סוגי ושימושי החדרים בבית, מהמיקומים הברורים מאליהם כמו חדרי אמבטיה, חדרי ארונות וחדרי שינה של דיירי הבית ועד מיקומים פחות שגרתיים כמו הסלון, פינת האוכל, מבואת הכניסה לבית, מסדרונות ואפילו במטבח. לכל חדר וסגנון עיצוב המראה המתאימה לו מבחינת גודל, צורה וסגנון עיצובי של המראה ומסגרתה. מיקום מראה מעוצבת ומוקפדת בסלון למשל יכול ממש לשמש תחליף לתליית תמונה, שימו לפני המראה זר פרחים או אביזר נוי כלשהו והעצימו את האפקט.

בלדמרקט מבחר גדול, איכותי ומושקע של מראות מעוצבות בשלל סגנונות, ממראות בסגנון מודרני וחדשני, דרך מראות בסטייל יוקרתי עשיר ועד מראות מינימליסטיות ומראות בסגנון יותר כפרי או וינטג' – להתאמה מושלמת למה שאתם אוהבים ומעדיפים וכמובן תוך מחשבה והתאמה לפתרונות התאורה שלכם.

מוזמנים לאחד מאולמות התצוגה של לדמרקט, לבחירת שילובים מושלמים, חכמים ומותאמים אישית של גופי תאורה מתקדמים עם מראות מעוצבות.