תאורת פרופיל פותחת דלת לעולמות חדשים בתחום עיצוב הפנים, ועוזרת ליצור חללים מדהימים שאי אפשר לעמוד בפניהם. גופי תאורה מיוחדים ומודרניים אלו, היו מוגבלים עד לא מזמן לחללי משרדים, כיום הם עוזרים ליצור חללים מעניינים מבחינה ויזואלית וקונספטואלית, על ידי שילובים ייחודים, צבעים עשירים ועוד המון בונוסים מיוחדים שעולים על כל דמיון.

מהי תאורת פרופיל?

תאורת פרופיל מורכבת מפרופיל אלומיניום אשר בתוכו מושחל פס תאורת לד. ישנם עיצובים שונים של פרופילי לד, וניתן להתקין אותם בדרכים שונות – בין אם כיחידה מוצמדת לקונסטרוקציה, ובין אם כיחידה שקועה בתוך הקיר. מעבר לכך, ישנם גם פרופילים תלויים בשלל עיצובים וגימורים מיוחדים.

האפשרויות המגוונות, והמבחר של הדגמים מאפשר להתאים את גופי התאורה הללו לכל חלל, לכל עיצוב, לכל שימוש ולעוצמת האור הרצויה. מה גם שניתן להתקין את הפרופילים על כל קונסטרוקציה כמעט – על קירות, על התקרה, הרצפה, ארונות המטבח, מדרגות, מעקות או מעל השיש במטבח. ניתן גם להתקין תאורת פרופיל בחללי חוץ, כל עוד בוחרים לד בעל רמת IP גבוהה אשר יגלה עמידות בפני מים ואבק. לכאן או לכאן, מבחר האפשרויות עצום.

פרופיל לד למבטח

מה השימושים העיקריים של תאורת פרופיל?  

כבר שנים רבות שמעצבים, אדריכלים ובעלי בתים ועסקים מבינים את החשיבות של תאורה עבור הגדרת האווירה ואת השפעתה על עיצוב החלל. העיצובים השונים של תאורת פרופיל מאפשרים לכם להביא לידי ביטוי כמעט כל תכנון עיצובי, שכן קיימים פרופילים גמישים שניתן להתקין בצורה זוויתית או על משטחים לא ישרים, ניתן לשחק עם גוונים ומבטאים, לבחור את צבע וגוון התאורה (חם וצהוב או קר ולבן) וכך להתאים את התאורה לאופן השימוש בחלל, אך לא רק. שכן הגמישות של גופי התאורה הללו מאפשרת להוציא לפועל כמעט כל חזון עיצובי.

מעבר לכך, ישנם גם פרופילים הכוללים תאורת לד שניתן להגדיר באמצעות שימוש בשלט, כך שאפשר לשלב את פרופילי התאורה בחדרי ילדים, או בחללים אחרים בבית, תוך קבלת שליטה מלאה על עוצמת התאורה והתאמתה למצבים ויישומים שונים.

היתרונות של עיצוב תאורת פרופיל באדריכלות פנים

תאורת פרופיל מציעה דרך יעילה ביותר להדגיש את המאפיינים הייחודיים של כל חלל. באמצעות תאורת פרופיל ניתן להבליט יצירות אמנות או תכונות דקורטיביות, כמו גם להוסיף ממד ועומק נוסף. מעבר לכך, כיום קיימת גם אפשרות של התאמה אישית מה שאומר שניתן להזמין פרופיל תאורה התואם לאסתטיקה ולתפקוד של החדר, כדי שעיצוב התאורה יהיה יפה ופונקציונלי, כאחד.

אם רוצים ליצור אפקט עיצובי מרשים, אפשר לשחק עם גבהים ומידות של הפרופילים, לעצב צורות מיוחדות, להתקין תצורות מהקיר לתקרה וליצור אפקטים מיוחדים שישפיעו על התחושה, האווירה והנראות של החלל המעוצב.

תאורת פרופילי לד

התאמה אישית לצרכים שלכם

המגוון הרחב של הפרופילים פותח לכם דלת לעולם שלם של אפשרויות בלתי מוגבלות. פרופילים אלו מושלמים עבור פרויקטים חדשים של בנייה, ממש כמו עבור פרויקטים של שיפוץ, כאשר נקודות החשמל כבר קבועות ומבוססות.

ניתן לבחור את אורך היחידות ומיקומן בחלל, להשתמש בהן כתאורה כללית, כתאורת אווירה וכתאורת הדגש, לשלב בהן מערכות עמעום שניתן לשלוט עליהן באמצעות שלט, להחליט על טמפרטורת האור (חם או קר) ועל הגוון שלו, וגם לבחור את צבעי הפרופיל עצמו, על מנת שישתלבו בעיצוב העסק או הבית. ולבסוף, ניתן לבחור כיצד להתקין את הפרופיל עצמו, כך שהשליטה באמת בידיים שלכם, ויש לכם את היכולת להתאים את התאורה לצרכים שלכם באופן ספציפי ואפילו ליצור עיצובי תאורה מרשימים ויצירתיים שלא רואים בשום מקום אחר.

מוזמנים לבדוק את קולקציית תאורת הפרופיל שלנו, לקבל השראה משלל האפשרויות שעומדות לרשותכם, ולשלב טכנולוגיה, קדמה, צבעים ופרקטיות בעיצוב התאורה שלכם!

מוצרים קשורים